Strona główna > Kanapy Trzyosobowe > Kanapa trzyosobowa Soft z funkcją spania jasny szary baranek boucle bukla
Kanapa trzyosobowa Soft z funkcją spania jasny szary baranek boucle bukla
Dostępność: Czas realizacji 14 dni roboczych
Producent: Meble Alex
Konfiguruj produkt
Rodzaj tkaniny:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Informacje o produkcie
Kanapa Soft – minimalistyczny komfort na co dzień
Kanapa Soft to propozycja dla miłośników nowoczesnego wzornictwa, którzy cenią sobie prostotę, wygodę i styl. Jej geometryczna forma, miękkie poduszki i przytulna tkanina sprawiają, że idealnie wpisuje się zarówno w przestrzenie nowoczesne, jak i skandynawskie czy loftowe.
Cechy produktu:
-
Nowoczesny design – proste linie i szerokie podłokietniki nadają kanapie elegancki, minimalistyczny wygląd.
-
Miękka i przyjemna w dotyku tkanina – odporna na codzienne użytkowanie, dostępna w modnym, neutralnym odcieniu beżu i innych dostępnych w konfiguratorze
-
Drewniane nóżki – dodają lekkości wizualnej i ciepła całej konstrukcji.
-
Wygodne oparcie i siedzisko – doskonałe zarówno do codziennego wypoczynku, jak i przyjmowania gości.
-
Dodatkowe poduszki dekoracyjne – zapewniają jeszcze więcej komfortu i uzupełniają całość wizualnie.
Idealna do:
-
salonów w stylu nowoczesnym, boho lub naturalnym,
-
przestrzeni typu open space,
-
wnętrz, gdzie liczy się komfort i estetyka w jednym.
Zaprojektowana z myślą o codziennym użytkowaniu, kanapa Soft to mebel, który będzie nie tylko wygodnym miejscem wypoczynku, ale i eleganckim akcentem w Twoim domu.
Wybór sprężyn:
- Sprężyny bonell – to sprawdzone rozwiązanie idealne do codziennego siedzenia. Zapewniają stabilność i równomierne podparcie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w meblach używanych głównie w ciągu dnia.
- Sprężyny kieszeniowe – doskonały wybór dla osób, które planują codzienne spanie. Każda sprężyna pracuje niezależnie, co przekłada się na lepsze dopasowanie do ciała i wyższy komfort snu.
Wybór pianek:
- Pianka T-30 – gwarantuje średnio-twarde siedzisko, które łączy wygodę z odpowiednim podparciem. To uniwersalna opcja dla osób ceniących stabilność.
- Pianka HR (wysokoelastyczna) – bardziej miękka i sprężysta, zapewnia wyższy komfort użytkowania oraz lepsze dopasowanie do kształtu ciała.
Dane producenta
ALEX Jacek Gumowski
Kuźnica Trzcińska 37
63-620 Trzcinica, Polska
meblealex@interia.pl
Specyfikacja
| Szerokość całkowita: | 240 cm |
|---|---|
| Szerokość siedziska: | 195 cm |
| Głębokość całkowita: | 92cm |
| Głębokość siedziska: | 72 cm |
| Głębokość do poduszek: | 52 cm |
| Wysokość całkowita: | 92 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Powierzchnia spania: | 195x140 cm |
| Rodzaj sprężyn: | sprężyny bonell, sprężyny kieszeniowe |
| Rodzaj pianki: | pianka HR, pianka T-30 |
| Kolor nóżek: | sonoma |
Zobacz jak wygląda zrealizowany produkt
Skompletuj pełne wyposażenie skorzystaj z rabatów
Korzystaj z rabatów! Przy zakupie 2 lub więcej produktów otrzymasz na każdy z nich 5% rabatu!
*rabat naliczany do produktów w najniższych cenach























