Strona główna > Kanapy i sofy > Kanapa z pojemnikiem Luna 2 dwuosobowa
Kanapa z pojemnikiem Luna 2 dwuosobowa
Dostępność: Czas realizacji 14 dni roboczych
Producent: Meble Alex
Konfiguruj produkt
Rodzaj tkaniny:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Kolor materiału:
Informacje o produkcie
Kanapa dwuosobowa Luna – elegancja i komfort w kompaktowej formie
Kanapa Luna to doskonałe połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Jej kompaktowe wymiary sprawiają, że idealnie sprawdzi się zarówno w mniejszych mieszkaniach, jak i w przestronnych salonach jako uzupełnienie strefy wypoczynkowej.
Miękkie, sprężyste siedzisko i wygodne oparcie gwarantują wysoki komfort użytkowania, a starannie dobrane tkaniny obiciowe dodają wnętrzu elegancji. Minimalistyczna forma kanapy Luna została podkreślona delikatnymi przeszyciami i subtelnymi, drewnianymi nóżkami.
Dzięki uniwersalnemu stylowi kanapa Luna z łatwością wpisze się w aranżacje skandynawskie, nowoczesne, a nawet klasyczne. To idealny wybór dla osób ceniących prostotę, styl i wygodę.
Cechy produktu:
-
Wygodne siedzisko dla dwóch osób wypełnione sprężynami bonell oraz pianką
- Schowek na pościel
-
Nowoczesny, ponadczasowy design
-
Dostępna w szerokiej gamie kolorów i tkanin
-
Solidna konstrukcja z wysokiej jakości materiałów
Materac dostępny jest w dwóch wariantach sprężyn: bonell oraz kieszeniowym (pocket). Sprężyny bonell są ze sobą połączone, dzięki czemu pracują całą powierzchnią, natomiast sprężyny kieszeniowe działają niezależnie, zapewniając lepsze, punktowe dopasowanie do ciała i wyższy komfort snu.
Wkład piankowy również ma znaczenie – standardowa pianka T30 (30 kg/m³) gwarantuje dobrą wygodę, jednak pianka wysokoelastyczna HR oferuje większą sprężystość, lepsze dopasowanie oraz lepszą wentylację, co przekłada się na dłuższą żywotność materaca.
Dane producenta
ALEX Jacek Gumowski
Kuźnica Trzcińska 37
63-620 Trzcinica, Polska
meblealex@interia.pl
Specyfikacja
| Producent: | Meble Alex |
|---|---|
| Szerokość całkowita: | 162cm |
| Szerokość siedziska: | 140 cm |
| Głębokość całkowita: | 92cm |
| Głębokość siedziska: | 72 cm |
| Głębokość do poduszek: | 52 cm |
| Wysokość całkowita: | 92 cm |
| Wysokość siedziska: | 43 cm |
| Powierzchnia spania: | 140x140 cm |
| Rodzaj sprężyn: | sprężyny bonell, sprężyny kieszeniowe |
| Rodzaj pianki: | pianka HR, pianka T-30 |
| Kolor nóżek: | sonoma |
Skompletuj pełne wyposażenie skorzystaj z rabatów
Korzystaj z rabatów! Przy zakupie 2 lub więcej produktów otrzymasz na każdy z nich 5% rabatu!
*rabat naliczany do produktów w najniższych cenach











